Jak tworzymy projekt

6 kroków do realizacji Państwa planu

1

Pierwszy kontakt z klientem następuje po otrzymaniu od Państwa wiadomości o zainteresowaniu naszymi usługami. Wówczas wstępnie omawiamy projekt i przedstawiamy ofertę współpracy. Ustalamy zakres projektu, jak również przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń oraz dokonujemy dokładnej wyceny. Kiedy wspólnie zaakceptujemy warunki współpracy, ustalamy termin spotkania, na którym szczegółowo omówimy projekt wnętrza.

2

Pierwsze spotkanie jest niezwykle istotne w procesie projektowym. Właśnie podczas niego dążymy do jak najlepszego poznania Państwa oczekiwań, preferencji i gustów, tak aby projektowane wnętrze było uszyte na miarę Państwa upodobań. Podczas spotkania omawiamy zakładany budżet oraz ustalamy harmonogram prac projektowych.

3

Inwentaryzacja to etap, który polega na przeprowadzeniu wizji lokalnej danej inwestycji. Na miejscu budowy dokonujemy dokładnych pomiarów pomieszczeń w celu weryfikacji poprawności wymiarów. Wykonywana jest także dokumentacja fotograficzna stanu istniejącego.

4

Przeprowadzona inwentaryzacja oraz analiza potrzeb stanowi podstawę do opracowania modelu wnętrza. W naszej pracowni już na pierwszym etapie współpracy pracujemy na kompletnych projektach 3D, by jak najlepiej wspomóc wyobraźnię przestrzenną klienta. Oferujemy fotorealistyczne wizualizacje oraz wirtualny spacer po projektowanym wnętrzu. Na tym etapie podejmujemy decyzje dotyczącą m.in. kolorystyki, materiałów wykończeniowych, wszelkich elementów stałych i ruchomych we wnętrzu. bazując na wstępnych projektach pracujemy, aż do pełnej akceptacji wszystkich szczegółów wnętrza.

5

Na podstawie opracowanej i zatwierdzonej koncepcji przygotowujemy szczegółowy i niezbędny do realizacji projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych. Projekt zawiera wszelkie informacje dotyczące prac budowlanych, rozmieszczenia instalacji, wyburzeń oraz dobudowy ścian, rysunki zaprojektowanych mebli itp. Na dokumentację techniczną składają się szczegółowe rzuty oraz przekroje poszczególnych pomieszczeń. Ponadto opracowane zostaje końcowe zestawienie cenowe i specyfikacja materiałowa.

6

Nadzór pełny to nie tylko kontrola nad zgodnością prac wykończeniowych z dokumentacją techniczną oraz jakością wykonywanych robót, to także koordynacja zamówień oraz dostaw, jak również wizyty w sklepach branżowych.